موج
کدخبر : ۴۰۰۷۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400731

علی دهقانی:

رئیس کل دادگستری استان ایلام با اشاره به اینکه نیروی انتظامی امنیت و آرامش روانی را برای جامعه به ارمغان آورده است، گفت: نیروی انتظامی یک سازمان انقلابی و مقتدر است که با تمام توان در تابعیت فرمانده معظم کل قوا و سربازان ولایت هستند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، علی دهقانی رئیس کل دادگستری استان ایلام در نشست با فرماندهان انتظامی استان با بیان اینکه نیروی انتظامی شبانه روز وقت خود را صرف خدمت رسانی و امنیت مردم می‌کند،افزود: موفقیت در اجرای ماموریت‌های بزرگ، نتیجه همراهی و حضور فرماندهان با صلابت در کنار سایر کارکنان است که این مهم در انتظامی استان ایلام کاملا مشهود و نمایان است.

وی اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی انقلابی در کنار دستگاه‌های قضایی کشور در ایجاد نظم، امنیت و افزایش قانونمندی شهروندان گام‌های بسیار موثری برداشته که ثمره آن کاهش وقوع جرائم است.

رئیس کل دادگستری استان ایلام  تصریح کرد: پلیس به تنهایی نمی‌تواند در تولید و نگهداشت امنیت نقش اساسی را ایفا کند، بلکه همه آحاد مردم و دستگاه‌ها و سازمان‌ها موظف هستند برای ارتقاء امنیت جامعه به نیروی انتظامی کمک کنند.

دهفانی با بیان اینکه پلیس اولین نهادی است که در صحنه‌های مختلف حضور دارد، تصریح کرد: رعایت حقوق شهروندی اساس اعتماد شهروندان به پلیس و در نتیجه آن اقتدار این سازمان است.

همچنین فرمانده انتظامی استان ایلام در این نشست با اشاره به اینکه تمام تلاش پلیس در راستای تولید امنیت توام با عدالت است، گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضائی مکمل یکدیگر هستند.

سردار دلاور القاصی مهر با اشاره به اینکه نیروی انتظامی ضابط دستگاه قضائی است و ارتباط مستقیم و مستمر بین این 2 دستگاه می تواند نتیجه بهتری در برقراری امنیت و برخورد با مجرمان و اجرای عدالت و احقاق حقوق مردم حاصل کند،افزود:طبق آمار 90 درصد از مردم در جامعه احساس امنیت می کنند و این مهم در سایه تلاش های شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی و پشتیبانی های دستگاه قضائی اتفاق افتاده است.

وی به شعار هفته ناجا "پلیس هوشمند ،امنیت پایدار"  اشاره و اظهار داشت: هفته ناجا فقط برای کارکنان نیروی انتظامی نیست بلکه مختص به اقشار مختلف جامعه است چراکه نیروی انتظامی نیروی مردمی است.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: در انتخابات امسال دشمنان داخلی و خاری کمر همت بسته بودند تا ضربه ای به انقلاب بزنند اما همه دیدند با حضور نیروی انتظامی و پشتیبانی دستگاه قضائی و مشارکت خوب مردمی توطئه دشمنان نقش بر آب شد.

سردار القاصی مهر خاطرنشان کرد: از دیگر ماموریت های خطیر نیروی انتظامی در استان ایلام اربعین حسینی بود که با وجود تفاوت های و مشکلات محدودیتی نسبت به سال های قبل، بالغ بر 100 هزار زائر از مرز زمینی مهران تردد داشته اند و خدا را شاکریم این ماموریت به خوبی مدیریت و به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`