موج
کدخبر : ۴۰۰۴۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400439

جواد وحدتی فرد:

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی بیان کرد: تعداد مسافر جابه‌جا شده در این مدت فقط چهار درصد افزایش داشته است و این امر نشان می‌دهد مردم نسبت به شیوع کرونا بی تفاوت شده و سفر‌ها را از سرگرفته اند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، جواد وحدتی فرد معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: تعداد سفر‌های جاده‌ای با ناوگان حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۱ درصد افزایش داشت.

وحدتی فرد در ادامه این خبر افزود: در نیمه نخست امسال ۵۸۹ هزار و ۳۷۴ سفر با ناوگان مسافربری جاده‌ای خراسان رضوی انجام شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۴۰ هزار سفر افزایش داشت.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی در ادامه تصریح کرد: با این حال تعداد مسافر جابه‌جا شده در این مدت فقط چهار درصد افزایش داشته است و شمار مسافرانی که در نیمه نخست امسال از این استان برای آن‌ها بلیت سفر با ناوگان مسافربری جاده‌ای صادر شده به ۶ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۲۲۰ نفر رسیده است.

وحدتی فرد در خاتمه متذکر شد: این امر نشان می‌دهد مردم نسبت به شیوع کرونا بی تفاوت شده و سفر‌ها را از سرگرفته اند البته سفر‌ها همراه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بوده و ناوگان مسافربری با ظرفیت کمتری مسافر سوار کرده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`