موج
کدخبر : ۳۹۷۱۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397156

در صدر هیأتی از مسئولان کشوری و استانی:

رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه خود به مازندران، در صدر هیأتی متشکل از استاندار و مدیران و مسئولین استان، تجار و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از اسکله ها و مناطق عملیاتی بندرامیرآباد بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمد باقر قالیباف در این بازدید به ظرفیت های راهبردی بندرامیرآباد در حوزه دریای خزر و نقش مؤثر آن در پیشبرد نقشه راه اقتصادی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: اصالت اقتصادی و تجاری بندرامیرآباد می‌تواند در شرایط حساس کنونی با جذب بازرگانان فعال، تکمله ای بر زنجیره تأمین کالاهای اساسی کشور باشد.

وی دستگاههای مرتبط به ترخیص کالاهای اساسی کشور را به سیاست های یکپارچه، برخط و هوشمند توصیه کرد و ادامه داد: با تلاش و حضور میدانی نمایندگان عضو کمیسیون های تخصصی مجلس در ماههای اخیر و آسیب شناسی روند ترخیص کالاها، شاهد تسریع این روند و افزایش عرضه کالاها به بازار بوده ایم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان به اهمیت اسکله رو، رو ریلی بندرامیرآباد در مراودات بین المللی با کشورهای حوزه CIS و ایجاد تنوع صادرات کالا اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت قرارگیری بندرامیرآباد در کریدور بین المللی شمال _ جنوب جهت رونق تجارت و اقتصاد دریا محور کشور مورد تأکید است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`