موج
کدخبر : ۳۹۶۰۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396090

حسین دشتی خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: 13 هزار و 500 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان چشم انتظار کمک های مردمی در «شور عاطفه‌ها» هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین دشتی ، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در نشست خبری «شور عاطفه‌ها» که با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه استان اردبیل برگزار شد، گفت: هم‌اکنون 13 هزار و 500 دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد قرار دارند که برای ادامه تحصیل نیازمند کمک‌های سخاوتمندانه مردم نیکوکار استان هستند.

وی با اعلام اینکه دانش‌آموزان تحت حمایت دارای استعداد و توانایی‌های بسیاری هستند که اگر به صورت مستمر به آنها کمک شود در آینده به افرادی موفق تبدیل خواهند شد، بیان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و برگزاری کلاس‌های درس به صورت غیرحضوری و مجازی، گوشی همراه و تبلت مهم‌ترین نیاز دانش‌آموزان محسوب می‌شود که امید است با یاری خیران بتوانیم بر این امر فایق آییم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه تاکنون هم‌استانی‌های خیر بیش از دو میلیارد و 400 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به «شور عاطفه‌ها» کمک کرده‌اند، افزود: با توجه به مشکلات تحصیلی فرزندان خانوار تحت حمایت همچنان بسیاری از آنها با مسائل بیشماری روبه‌رو هستند که کمک‌های مردمی می‌تواند لبخند و شادکامی را تقدیم‌شان کند.

دشتی با اشاره به کمک چهار میلیارد و 200 میلیون تومانی نیکوکاران در سال 1399 در قالب «شور عاطفه‌ها»، گفت: همچنان شاهد کمک‌های خیران هستیم که شاید افزایش چشمگیری نیز نسبت به سال‌های گذشته داشته باشد.

وی با اعلام اینکه «شور عاطفه‌ها» از 20 شهریور تا 11 مهر ماه برگزار می‌شود، بیان کرد: این طرح در سال‌جاری با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» اجرا شده و هدف آن نیز تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه در کنار دفاتر، پایگاه‌های کمیته امداد و مراکزنیکوکاری، ساده‌ترین شکل کمک‌رسانی بهره‌گیری از روش‌های نوین و الکترونیکی است، افزود: نیکوکاران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* و شماره کارت 6037997950030552 می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند.

وی با اشاره به اینکه ارسال عدد یک (1) به سامانه پیامکی 3000333345 نیز از دیگر روش‌های مشارکت در طرح «شور عاطفه‌ها» است، گفت: پس از ارسال، امدادگران در اسرع وقت با خیران تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را به آنها ارائه می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها