موج
کدخبر : ۳۹۶۰۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396073

رییس فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سنندج گفت: کتاب سنه تا سنندج با تلاش چندین ساله سه نفر از اساتید برجسته شهرسازی دانشگاه کردستان تهیه، تدوین و منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سرکوت نجفی ظهر امروز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: کتاب "سنه تا سنندج" یکی از آثار علمی ماندگار در حوزه مطالعات شهری بوده که فرصتی مناسب برای مطالعات بعدی پژوهشگران، محققان و دانشجویان را مهیا می‌سازد.

وی افزود: این کتاب در قالب هشت فصل به بررسی شکل‌گیری و سیر تحول سنندج از گذشته تاکنون؛ با تلاش و کوشش چندین ساله سه نفر از اساتید برجسته شهرسازی دانشگاه کردستان، دکتر ایراندوست، دکتر حبیبی و دکتر علیزاده تهیه وتدوین شده است.

رییس فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سنندج اضافه کرد: این بررسی تاریخی شامل موضوعات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و کالبدی – فضای سنندج بوده و برآن است تا خواننده را به درک واقعی و علمی از این شهر برساند.

و یادآور شد: بخش‌هایی ازاین کتاب ماندگار و ارزشمند نیز برنامه‌ریزی و دورنمایی است که به عنوان دستور کار برنامه استراتژی و آینده برای توسعه شهر سنندج است و علاقمندان می توانند این کتاب را از کتابخانه شهرداری واقع در طبقه همکف ساختمان شورای اسلامی شهر سنندج تهیه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها