موج
کدخبر : ۲۷۵۵۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-275533

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری سنندج در نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌ها به تشریح برنامه‌های «روز سنه» پرداخت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سرکوت نجفی با اشاره به روند شکل گیری روز « سنه » گفت: روابط تعریف شده که در یک اجتماع شکل می‌گیرد می‌تواند به عنوان یک المان عمل کند.

وی افزود: در همین راستا و با چنین نگاهی برای انتخاب یک روز با عنوان روز سنه در شورا و شهرداری سنندج تصمیمی اتخاذ شد و بعد از تایید نهایی، برگزاری برنامه‌های مختلف در بازه زمانی یک هفته برای معرفی هرچه بیشتر این روز در دستور کار قرار گرفته است.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری سنندج تصریح کرد: تمام برنامه‌های تعریف شده در راستای معرفی ظرفیت‌های شهر فرهنگی سنندج انجام گرفته است که یکی از این برنامه‌ها اکران فیلم‌هایی مربوط به شهر سنندج، مشاهیر و ظرفیت‌های آن در سینما بهمن به صورت رایگان و با همکاری حوزه هنری کردستان در روز هشتم اردیبهشت انجام خواهد شد.

نجفی اعلام کرد: این فیلم‌ها در سینما روباز آبیدر سنندج نیز به مدت یک هفته پخش و تحلیل و بررسی فیلم و سینمای کردی نیز از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در این بازه زمانی خواهد بود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: به منظور ایجاد بستری برای مشارکت همگانی مردم شهر در این ویژه برنامه‌ها، برگزاری همایش پیاده‌روی خانواده نیز در دستور کار قرار داشت که دیروز شاهد برگزاری آن بودیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی خبر از ایجاد دبیرخانه گفتمان « سنه » داد و گفت: معتقدیم گفتمان شهر سنه باید شکل بگیرد و به همین منظور برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در آینده نزدیک دبیرخانه این حرکت فرهنگی ایجاد خواهد شد تا با برگزاری نشست‌های نقد و بررسی نقاط ضعف این برنامه کشف و در سال‌های آینده مدنظر قرار ‌گیرد که برای ادامه راه نیازمند همکاری افراد دارای ایده و حرف در این حوزه می‌باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`