موج
کدخبر : ۳۹۴۵۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394579

محمد اهلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: اعتبارات بسته های حمایتی به صنایع کوچک استان بیش از 5 برابر افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: یکی از برنامه های مهم و راهبردی این شرکت، ارائه بسته های حمایتی مختلف به واحدهای تولیدی است تا با استفاده از این بسته های حمایتی تلاش می شود در جهت کمک به افزایش تولید و بهره وری واحدهای صنعتی حرکت کنیم.

وی افزود: هدف از تاسیس سازمان صنایع کوچک و به دنبال آن تاسیس شرکت شهرک های صنعتی، حرکت به سوی حمایت از تولید و افزایش راندمان واحدهای صنعتی است که در این راستا کمک های بلاعوض و یارانه ای به واحدهای تولیدی ارائه می گردد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل این بسته های حمایتی را در قالب چندین بسته برشمرد و افزود: بسته هایی همچون آموزش رایگان شاغلین واحدهای تولیدی، برگزاری تورهای صنعتی رایگان بازدید از واحدهای موفق کشوری، حمایت ویژه از حضور تولید کنندگان در نمایشگاه های داخلی و خارجی، کمک به دانش بنیان شدن واحدهای مستعد، استفاده از ظرفیت کلینیک کسب و کار برای عارضه یابی واحدهای صنعتی راکد و نیمه فعال، حمایت از خوشه های کسب و کار و دهها برنامه حمایتی دیگر است که برای کمک به توسعه واحدهای تولیدی انجام می پذیرد.

اهلی ادامه داد: بر اساس ضرورت، مجموع اعتبارات هزینه ای بسته های حمایتی سال جاری شرکت شهرکهای صنعتی نسبت به سال گذشته از افزایش بیش از 5 برابری برخوردار بوده است که این نشان از اهمیت توجه به صنایع کوچک استان در شهرکهای صنعتی دارد.

وی ابراز امیدواری کرد تا با تامین زیرساخت ها و تسهیل روند سرمایه گذاری در استان، بتوانیم در جهت افزایش تولید و صنعت استان قدم برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها