موج
کدخبر : ۳۹۴۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394269

مدیر مخابرات منطقه اصفهان با رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، اسماعیل قربانی در دیدار با رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در اداره مخابرات شهرستان فلاورجان اهتمام به توسعه خدمات ارتباطی در مناطق روستایی را از مهمترین برنامه های مخابرات استان دانست و گفت: حقیقتا تا کنون با تلاش و همت همکاران ما در مخابرات منطقه اصفهان، اقدامات بسیار خوبی در راستای توسعه سرویس های مخابراتی اعم از ثابت و سیار در اقصی نقاط استان از جمله حوزه انتخابیه فلاورجان صورت گرفته و امید است با همکاری نهادهای حاکمیتی و حمایت های دولتی این مسیر با شتاب بیشتری ادامه یابد.

وی افزود: خدمتگزاری به مردم افتخاری است که خداوند متعال نصیب همکاران ما در مجموعه مخابرات کرده و پرسنل خستگی ناپذیر ما در جای جای استان به صورت شبانه روزی در راستای ایجاد شبکه پایدار و ارتباطی فراگیر مشغول فعالیت اند.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت مخابراتی حوزه انتخابیه فلاورجان، بر نقش موثر نمایندگان محترم مجلس در راستای حمایت از توسعه زیرساخت های مخابراتی روستایی تاکید کرد.

به گزارش موج؛ در این دیدار، حضار به بررسی آخرین وضعیت ارتباطی این حوزه انتخابیه در زمینه تلفن ثابت،همراه و دیتا و راهکارهای ارتقاء و توسعه ارتباطات در این منطقه پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها