موج
کدخبر : ۳۹۴۰۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394060

ایرج ناصری:

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی بیان کرد: مهمترین محصولات زراعی خریداری شده در این بخش شامل غلات از جمله جو، ذرت دانه‌ای، گندم دامی و گندم بذری است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، ایرج ناصری مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۷ هزار و ۲۳۰ تن انواع محصولات زراعی، باغی و دامی را به صورت توافقی از کشاورزان، باغداران و دامداران خراسان رضوی خریداری کرده اند.

 ایرج ناصری در ادامه این خبر اظهار کرد: حدود سه میلیارد ریال برای خرید توافقی این حجم از محصولات زراعی، باغی و دامی تاکنون به کشاورزان، باغداران و دامداران در خراسان رضوی پرداخت شده است.

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: خرید توافقی، محصولات متعددی از جمله محصولات زراعی همچون غلات، حبوبات، انواع دانه‌های روغنی، گیاهان دارویی، گیاهان علوفه‌ای، گیاهان غده‌ای و نیز گیاهان جالیزی را شامل می‌شود.

وی همچنین افزود: محصولات باغی نیز شامل میوه‌های هسته‌دار، خشک، سردسیری، نیمه گرمسیری و گرمسیری است.

ناصری بیان کرد: همچنین در بخش دامی خرید توافقی محصولاتی از جمله، مرغ، گوشت گوسفند و مواد لبنی صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: مهمترین محصولات زراعی خریداری شده در این بخش شامل غلات از جمله جو، ذرت دانه‌ای، گندم دامی و گندم بذری است.

ناصری در خاتمه تصریح کرد: خرید توافقی محصولات زراعی ، باغی و دامی نقشی مهم و تاثیری بسزا در صیانت از منافع کشاورزان ایفا کرده و می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها