موج
کدخبر : ۳۹۱۲۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391290

دادستان کرمانشاه هشدار داد:

دادستان عمومی و انقلاب استان گرمانشاه، بااشاره به مصوبه روز گذشته(۲۳ مرداد) ستاد ملی مقابله با کرونا، اظهار کرد: طبق این مصوبه از امروز(دوشنبه) به مدت یک هفته تعطیلی شش روزه اصناف،مشاغل دولتی و بانک ها را همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه نیز خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، دادستان کرمانشاه شهرام کرمی افزود: با توجه به اینکه این تصمیم به منظور کنترل بیماری کرونا گرفته شده، لذا همه دستگاه های اجرایی در استان موظف به اجرای کامل آن هستند.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: در این راستا هیچ کم کاری را از هیچ دستگاهی نمی پذیریم و درصورت تخلف برخورد قضایی صورت می گیرد.

کرمی اعلام کرد: پلیس راهور استان کرمانشاه باید از هرگونه سفر غیرضروری وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی جلوگیری کند‌ و تمام اصناف نیز جز اصناف که مایحتاج مردم را تامین می کنند تعطیل شوند.

وی بااشاره به ضرورت تشکیل گشت مشترک برای اجرای این مصوبات، اعلام کرد: این گشت با محوریت فرمانداری و با حضور برخی دستگاه ها همانند تعزیرات و اجرائیات و سایر نهادهای مرتبط باید با جدیت تمام فعال شده و ضمن بازرسی های مکرر تصمیمات مقتضی را اتحاذ کند.

به گفته دادستان کرمانشاه، عدم حضور دستگاهی در گشت مشترک، حسب تصمیمات اتخاذه از سوی دادستانی و سازمان بازرسی مورد بررسی و اتخاذ تصمیم مناسب قرار خواهد گرفت.

 وی در ادامه با تاکید براینکه دادسرای استان در راستای اجرای دقیق این مصوبات در کنار نیروی انتظامی و مرکز بهداشت خواهد بود، گفت: همجنین نماینده تام الاختیار دادستان در ستاد کرونای استان نیز معرفی و حضوری فعال در این ستاد دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`