موج
کدخبر : ۳۹۰۶۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390656

سید حجت مدنی خبر داد:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: طی چهار ماهه نخست امسال نزدیک به 5 هزار تن گاز مایع در نواحی مختلف استان توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سید حجت مدنی ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل درباره مدیریت الکترونیکی گاز مایع در منطقه گفت: در چهار ماه نخست امسال چهار هزار و 939 تن گاز مایع در استان تامین و توزیع شده است که در قیاس با مدت مشابه سال قبل 19 درصد کاهش داشته است.

وی هدف از اجرای این طرح را تامین رفاه شهروندان، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و استفاده غیر مجاز از گاز مایع و نیز ساماندهی توزیع فرآورده های نفتی با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار در همه شهرستان های زیر پوشش اعلام کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل تاکید کرد: با اجرای این طرح، توزیع گاز مایع از طریق کارت بانکی که در سایت تجارت آسان به آدرس newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام شده است، اجرایی خواهد شد و افرادی که تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده اند، می توانند بدون مراجعه حضوری، با مراجعه به سایت تجارت آسان در این سامانه ثبت نام کنند و سیلندر گاز مایع مورد نیاز خود را با نرخ مصوب وزارت صمت از طریق کارتخوان و با دریافت رسید سوخت خریداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها