موج
کدخبر : ۳۸۶۵۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386549

رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای فروردین تا پایان خرداد 45 پرونده قاچاق کالا در استان مازندران توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا در استان، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با همکاری برخی دستگاه های اجرایی 374 مورد بازرسی تخصصی در این بخش داشته اند.

وی ادامه داد: در پی این بازرسی ها 45 واحد متخلف شناسایی و برای آنها پرونده تخلف تشکیل شده که ارزش ریالی پرونده های تخلف تشکیل شده بالغ بر هشت میلیارد و 900 میلیون ریال است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: پدیده قاچاق سبب اختلال در سیستم اقتصادی داخلی و همچنین زمینه ساز جرائم عدیده دیگری خواهد شد و بنابراین پیشگیری از عرضه کالاهای قاچاق و برخورد قانونی با دارندگان این کالاها از سیاست این سازمان در حوزه مبارزه با قاچاق کالا است.

قوانلو گفت: شهروندان عزیز مازندرانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از عرضه کالای قاچاق، احتکار، گرانفروشی، تقلب و... مراتب را به تلفن 124 و یا سامانه www.124.ir اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها