موج
کدخبر : ۳۸۶۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386324

علیرضا عربلو خبر داد؛

مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز از پایان موفقیت آمیز تعمیرات اسلیو گذاری بر روی خط لوله 56 اینچ هفتم سراسری در محدوده کیلومتر 289 الی 428 در تیرماه سال جاری با 3360 نفر ساعت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علیرضا عربلو مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز گفت: با توجه به نتایج گزارش پیگرانی هوشمند و مطابق با برنامه نت سال 1400 تعمیرات خط لوله هفتم سراسری از طریق اسلیو گذاری با قید اولویت در دستور کار قرار گرفته و انجام شد.
عربلو ضمن اشاره به انجام این عملیات که موجب کاهش ریسک های عملیاتی و بهره برداری و همچنین باعث افزایش ضریب پایداری انتقال گاز می باشد اظهار داشت: این عملیات بدون قطع شدن گاز مصرف کنندگان استراتژیک این خط شامل صنایع غرب بندرعباس، نیروگاه برق گنو و نیروگاه برق کهنوج می باشد.
عربلو در ادامه گفت: عملیات اسلیو گذاری از نوع B در پنج نقطه از این خط و با حضور همکاران جوشکار هات تب مناطق 2 و 8 عملیات انتقال گاز از پنجم تیرماه سال جاری شروع و به مدت 7 روز به طول انجامید.
مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز در پایان ابراز داشت: نکته حائز اهمیت در این عملیات انجام آن بر روی خط لوله گاز دار و براساس استانداردها و دستورالعمل های شرکت ملی گاز ایران بوده است
وی همچنین عنوان کرد: به علت دما بالای 45 درجه و رطوبت و شرجی هوا در شهرستان بندعباس عملیات تعمیرات بر روی خط لوله، با غروب خورشید شروع و تا پاسی از شب ادامه داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها