موج
کدخبر : ۳۸۶۱۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386125

حجت‌الاسلام نوروزپور خبر داد:

مدیر امکان مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری مانور سلامت در ۵۰۰ امامزاده کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام محمد نوروز پور در حاشسیه سفر به اصفهان گفت: مانور سلامت با توجه به آغاز پیک پنجم کرونا در ۵۰۰ امامزاده کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اجرای مانور سلامت در امامزادگان کشور اظهار داشت: با شیوع این بیماری و دستور رهبر معظم انقلاب امامزادگان کشور به میدان آمدند و ۲۱۷ بقعه کارگاه تولید ماسک در این مراکز راه‌اندازی شد.

این مقام مسئول با اشاره به راه‌اندازی کارگاه‌های تولید گان نیز ابراز داشت: این مراکز نیز به منظور کمک به کادر درمان آغاز بکار کرد و در نهایت تاکنون  ۴۷ هزار دست گان تولید و به مراکز درمانی تحویل شد.

مدیر امکان مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی تهیه شده در بقاع متبرکه کشور و اهدای آن به نیازمندان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون دو میلیون و پانصد هزار بسته معیشتی تهیه و در اختیار نیازمندان شناسایی شده از طریق مراکز افق قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان در بقاع متبرکه تا پایان پاندمی کرونا با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام نوروزپور در ادامه با اشاره به آغاز مانور سلامت در امامزادگان کشور به دلیل ورود به پیک پنجم کرونا گفت: در این زمینه در ۵۰۰ امامزاده کشور خیمه‌های سلامت راه اندازی شده است.

مدیر امکان مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه اضافه کرد: در این خیمه‌ها با حضور پزشکان، مشاوران و افراد متخصص غربالگری سلامت انجام می‌شود و در صورت نیاز بیماران به مراکز درمانی ارجاع داده می‌شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها