موج
کدخبر : ۳۸۵۸۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385824

محسن زنگنه:

نماینده مردم تربت حیدریه بیان کرد: ظرفیت جوانان ظرفیت بسیار عظیمی در شهر ما است و راه گشایش در کار‌ها و رفع مشکلات ورود جوانان امیدوار به آینده به عرصه تصمیم گیری و تصمیم سازی و اجرا است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات عنوان کرد: راه حل مشکلات امروز در حوزه‌های مختلف کشور در گرو حضور جوانان با انگیزه، با دانش و با نگاه امیدوارانه به آینده خواهد بود.

محسن زنگنه نماینده در اولین نشست گفت و گو محور با دانشجویان بومی محصل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در محل دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بیان کرد: تنها راه امید به آینده شهر ابتدا شناخت ظرفیت‌های مختلف و دوم این است که بدانیم شهر را باید همین جوانان متحول کنند و به شرط شناخت خود و ظرفیت‌های خوبی که جوانان این شهر در حوزه‌های مختلف دارند.

نماینده مردم تربت حیدریه همچنین افزود: ظرفیت جوانان ظرفیت بسیار عظیمی در شهر ما است و راه گشایش در کار‌ها و رفع مشکلات ورود جوانان امیدوار به آینده به عرصه تصمیم گیری و تصمیم سازی و اجرا است.

وی در ادامه تصریح کرد:  براساس آمار و اعداد و ارقام ما در وضعیت درمان در طول یک سال گذشته بیش از ۷ دستگاه اکسیژن ساز ایجاد کرده ایم و اکسیژن را صادر می‌کنیم و بهترین عملکرد را در مبارزه با کرونا داریم.

زنگنه در خاتمه خاطر نشان کرد: تربت حیدریه بعد از مشهد در تولید ثروت رتبه دوم را دارد، ما باید امیدوارانه به شهرمان نگاه کنیم و اگر مثلا وضعیت مناسبی در حوزه آسفالت نداریم ؛جاذبه‌هایی در حوزه گردشگری داریم که کمتر شهرستانی در استان این ظرفیت ها را به صورت مجموعه ای دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها