موج
کدخبر : ۳۸۴۵۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384531

نادر فلاحی خبر داد:

پروانه بهره برداری گردشگری کشاورزی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی استان به مدیر عامل مجموعه کشت و صنعت مغان اعطا شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، در سفر مدیرکل، معاونین و برخی مسئولان اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان به شهرستان پارس‌آباد پروانه بهره‌برداری گردشگری کشاورزی از سوی مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل به مدیر عامل مجموعه کشت و صنعت مغان اعطا شد.

نادر فلاحی ، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به ویژگی‌های خاص کشت و صنعت مغان افزود: این مجموعه فاخر دارای قابلیت‌هایی است که دوستداران گردشگری کشاورزی ، با حضور در این مجموعه، می‌توانند تمام ابعاد آگروتوریسم را به عینه ببینند و لمس کنند.

وی تصریح کرد: در زندگی‌ ماشینی‌ امروزی، انسان‌ها به دنبال لمس احساسی چون آگروتوریسم هستند که آنها را از استرس و تنش‌های روزمره دور کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: اداره کل‌ میراث‌فرهنگی استان در راستای تحقق این امر و پیشبرد سند توسعه استان در مسیر گردشگری و پاسخ به نیاز امروز، در کمترین زمان پروانه بهره‌برداری گردشگری کشاورزی را صادر می‌کند.

محسن‌زاده مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان نیز با قدردانی از صدور مجوز در کمترین زمان ممکن اظهار کرد: این امر نشانی از حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان در راستای ترویج گردشگری و به‌ویژه گردشگری کشاورزی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها