موج
کدخبر : ۳۸۲۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382580

معاون هماهنگی و مدیریت اموز زائران استانداری خراسان رضوی بیان کرد: به زائران و مشتاقان بارگاه ملکوتی حرم رضوی توصیه می‌کنم که در این ایام هم تحمل کرده و از برنامه‌های حرم رضوی در دهه کرامت به صورت مجازی استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، صادق براتی معاون هماهنگی و مدیریت اموز زائران استانداری خراسان رضوی گفت: اولویت‌ متولیان امر در مشهد و حرم رضوی در دهه کرامت این است که مشهد و حرم مطهر را به سراسر ایران و جهان ببرند.

صادق براتی در خصوص وضعیت سفر زائران به مشهد در ایام دهه کرامت اظهار کرد: مصوبات ستاد ملی کرونا در خراسان رضوی مشخص بوده و ورود و خروج خودروهای شخصی از شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است و خودروهای متخلف مورد اعمال قانون قرار می‌گیرند.

معاون اموز زائران استانداری خراسان رضوی ضمن توصیه به تمامی مسافران و زائرانی که قصد سفر در ایام ولادت امام رضا(ع) به مشهد را دارند، تصریح کرد: به زائران و مشتاقان بارگاه ملکوتی حرم رضوی توصیه می‌کنم که در این ایام هم تحمل کرده و از برنامه‌های حرم رضوی در دهه کرامت به صورت مجازی استفاده کنند.

معاون هماهنگی و مدیریت اموز زائران استانداری خراسان رضوی گفت: سعی داریم برنامه‌های مجازی حرم را از طریق رسانه ملی و فضای مجازی پوشش دهیم تا مردم برای اشتیاق خود، مجبور به حضور در حرم مطهر امام رضا(ع) نشوند؛ تا زمانی که با انجام واکسیناسیون عمومی، کشور به شرایط مطلوبی دست یابد و سپس پذیرای زئران در مشهد باشیم این فعالیت ادامه خواهد داشت.

براتی در خاتمه خاطر نشان کرد: رسانه‌ها با تولید محتوای مناسب و پخش برنامه‌های حرم مطهر نیازهای معنوی مردم در سراسر کشور را برطرف کنند و این رویکرد نیز جزو اولویت‌های دهه کرامت است که بنا داریم مشهد و حرم رضوی را به مناطق جغرافیایی مختلف ایران و جهان ببریم و بنیاد بین‌المللی رضوی نیز چند برنامه در سطح بین‌المللی تدارک دیده است تا خلاء حضور زائران در حرم امام رضا(ع) برای آنان پر شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها