موج
کدخبر : ۳۸۱۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381963

در مراسم افتتاح رسمی ستاد تبلیغات انتخاباتی دکتر همتی در هرمزگان مطرح شد؛

رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی همتی در هرمزگان در آیین افتتاح رسمی این ستاد گفت: انتخابات از مظاهر مردم سالاری و حق مهمی است که براساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به مردم داده شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ابراهیم امینی پوری رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی همتی در هرمزگان با اشاره به اقدامات انجام شده اظهار کرد: با توجه به ورود عبدالناصر همتی در عرصه رقابت سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، از یک هفته قبل مقدمات لازم برای فعالیت ستاد در شهرستانهای استان فراهم و 19خرداد نیز رسما فعالیت آن با حضور حسین مرعشی عضو ارشد حزب کارگزاران ایران و نائب رئیس جبهه اصلاح طلبان کشور، فعالان سیاسی، جوانان، اقشار و صنوف مختلف آغاز شد.
امینی پوری افزود: با عنایت به شرایط حاکم بر جامعه و شیوع بیماری کرونا عمدتا تبلیغات انتخاباتی به صورت مجازی است. لذا تمهیدات لازم اندیشیده شده تا انشاالله برگ زرین دیگری از حضور و مشارکت مردم رقم خورد.
وی با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری خاطر نشان کرد: به طور یقین مشارکت مردم برای کشور و حاکمیت هم از بعد داخلی و هم خارجی حائز اهمیت می باشد هر چند با برخی رفتارهای جفاگونه برخی کاندیدها که قابلیت شور آفرینی، نشاط سیاسی  در جامعه را داشتند فرصت حضور از آنها سلب شد. اما با همین شرایط باید در عرصه حاضر باشیم.
امینی پوری با اشاره به اقبال مردم هرمزگان نسبت به تفکر اصلاح طلبی تصریح کرد: مردم هرمزگان همواره به تفکر اصلاح طلبی گرایش داشته و این موضوع در انتخابات گذشته به اثبات رسیده است.
رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی همتی در هرمزگان گفت: تقریبا 30تا 40 درصد جمعیت استان را برادران و خواهران اهل تسنن تشکیل می دهند که همه همراه تفکر اصلاحات بوده و آرای آنان بسیار تاثیر گذار بوده و هست. امیدواریم همچنان هرمزگان در این انتخابات همراهی خود را با اندیشه اصلاح طلبی امتداد بخشند.
وی جذب مشارکت مردم را زمینه ساز موفقیت جریان اصلاحات دانست و گفت: حضور اصلاح طلبان در مدیریت کشور منوط به مشارکت حداکثری است. هر چند جامعه با مشکلات مختلف به ویژه مشکلات اقتصادی روبروست اما برای فائق آمدن بر مشکلات، انتخاب رئیس جمهوری که تعامل با جهان را دنبال می کند و به خوبی از پس مشکلات بر می آید ضروری است. متاسفانه مشکلات کشور ناشی از برخی تفکرات است.
امینی پوری ویژگیهای همتی کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری را شرح داد و خاطرنشان کرد: عبدالناصر همتی بدنبال توسعه، عمران، رفاه اجتماعی و حرکت جامعه به سمت حل مشکلات اقتصادی است لذا همانطوری به کرات تاکید دارند هر نفر ده نفر را دعوت به مشارکت در انتخابات کند. ماهم انتظار داریم هواداران، اصلاح طلبان و حامیان همتی با رعایت اخلاق انتخاباتی این تفکر و اندیشه را تبلیغ و ترویج کنند هر چند برخی رقبا شیوه ای غیر از این را دنبال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها