موج
کدخبر : ۳۸۱۸۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381876

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از پیش بینی بیش از 3 هزار صندوق اخذ رای در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: تمهیدات لازم برای استقرار سه هزار و ۳۴۱ صندوق اخذ رای برای انتخابات  پیش بینی شده و تأمین نیروی کمکی و تقسیم امور همگی حاکی از آمادگی صددرصدی مجموعه انتظامی استان فراهم شده است که امیدواریم با حضور پرشور مردم شاهد برگزاری انتخابات خوبی باشیم.

وی اضافه کرد: همچنین تا کنون ۴۶۶ تخلف انتخاباتی در فضای مجازی ثبت شده است و موارد خاصی در حوزه تبلیغات انتخابات نداشته ایم.

این مقام انتظامی با اشاره به وضعیت 2 ماهه استان اظهار داشت: در این مدت 715 هزار و ۲۸۶ تماس از طریق سامانه ۱۱۰ ثبت شده که از این میزان تماس ۵۸۶ هزار و ۹۷۳ مورد عملیاتی شده است.

کاهش 4 درصدی تماس با سامانه 110 در اصفهان

میرحیدری قیاس با اشاره به به کاهش ۴ درصدی تماس ها در استان ادامه داد:  ۱۵ درصد این تماس ها مربوط به تصادفات، ۱۰ درصد سرقت، ۱۱ درصد مزاحمت، 3 درصد مواد مخدر، یک درصد سایبری، یک درصد مشکلات اقتصادی و 3 درصد نزاع و درگیری و 6 درصد سایر موارد بوده است.

کشف و جمع آوری ۳۸۰۰ دستگاه ماینر در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۸۰۰ دستگاه ماینر در استان اصفهان جمع‌آوری شده است، که در این مدت کشفیات دستگاه‌های استخراج رمز ارز ۷۳۹ درصد افزایش داشته است.

سردار میرحیدری توضیح داد: با محوریت اداره برق، پلیس، دستگاه قضا، بسیج و اصناف برای جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمز ارز طرحی را در دستور کار داریم و براساس تصمیم جدید این دستگاه‌ها با مجوز یا بدون مجوز به افراد عودت نخواهد شد.

کاهش 12 درصدی کشفیات مواد مخدر در اصفهان

وی در خصوص کشفیات مواد مخدر نیز گفت: کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد کاهش کشفیات داشته ایم که سال گذشته کشفیات موادمخدر ۱۳ تن و ۱۲۳ کیلوگرم بوده و امسال ۱۱ تن و ۵۲۹ کیلوگرم بوده است.

این مقام انتظامی افزود: برخورد با قاچاقچیان ۴۱ درصد افزایش داشته که بیشتر برخورد با خرده فروشان و پاکسازی محلات بوده و در جمع آوری معتادان ۱۱۶ درصد افزایش عملکرد داشته ایم.

رشد 58 درصدی کشفیات پرونده های قاچاق

وی در ارتباط با حوزه قاچاق و کشفیات آن گفت: در استان کل پرونده‌های قاچاق کالا ۵۸ درصد رشد داشته، پرونده‌های بالای ۵۰۰ میلیون با رشد ۴۴ درصدی و پرونده‌های بالای ۱۰۰ میلیون هم ۳۰ درصد رشد داشته است.

سردار میرحیدری اضافه کرد: طی دوماهه امسال وقوع جرایم رایانه‌ای ۲۸ درصد و کشف جرایم این حوزه 5 درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: همچنین در 2 ماهه گذشته برداشت اینترنتی غیر مجاز در استان ۳۱ درصد کاهش داشته اما کلاهبرداری رایانه‌ای ۱۱۲ درصد افزایش یافته است.

نیروی انتظامی اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها