موج
کدخبر : ۳۸۱۸۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381824

وحید صلاحدید:

مسئول پایگاه واکسیناسیون بیمارستان امید مشهد عنوان کرد: تزریق واکسن کرونا برای بیماران سرطانی و صعب العلاج، اوتیسم و نقص سیستم ایمنی بیمارستان امید مشهد در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، وحید صلاحدید مسئول پایگاه واکسیناسیون بیمارستان امید مشهد اعلام کرد: واکسیناسیون ۳ هزار و ۶۸۰ بیمار سرطانی در مشهد و تزریق واکسن کرونا برای بیماران سرطانی و صعب العلاج، اوتیسم و نقص سیستم ایمنی از ۲۸ اسفند پارسال در بیمارستان امید مشهد در حال انجام است.

وی اضافه کرد: نوبت دوم واکسن کرونا در مشهد برای بیماران سرطانی نیز از ۲۵ فروردین ماه شروع شده است و تاکنون ۲ هزار و ۱۵۶ بیمار سرطانی نوبت دوم را دریافت کرده اند.

مسئول پایگاه واکسیناسیون بیمارستان امید مشهد گفت: در اوایل، بیماران سرطانی از تزریق واکسن سینوفارم استقبال نمی‌کردند، ولی پس از آن میزان مراجعات بالا رفت.

صلاحدید، پذیرایی از بیماران و رصد و کنترل آنان پس از تزریق واکسن به لحاظ عوارض تابعه را از جمله خدمات ارائه شده به بیماران سرطانی که واکسن دریافت کردند عنوان کرد.

وی ادامه داد: نگرفتن نوبت دوم واکسن در موعد مقرر یکی از دغدغه‌های بیماران است که به آنان اطمینان می‌دهیم اگر نوبت دوم حتی بعد از ۶ ماه تزریق شود، بدن ایمنی خود را حفظ می‌کند.

صلاحدید در خاتمه تصریح کرد: بیمارستان امید مشهد با دارا بودن ۱۰۰ تخت بستری اکنون یکی از مراکز تخصصی درمان سرطان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شمار می‌رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها