موج
کدخبر : ۳۸۱۶۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381624

رابط ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در کرمانشاه:

پورمحمدی با بیان اینکه دولت در سایه برنامه های مدونی را تهیه کرده است گفت: رفع مشکلات اقتصادی و نگاه توسعه محور به سیاست خارجی در دستور کار جلیلی است و تا آخرین لحظه بحثی از پوششی بودن کاندیداتوری وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، پور محمدی رابط ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در کرمانشاه در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی در خصوص احتمال ائتلاف سعید جلیلی با کاندیداهای  دیگر گفت:سعید جلیلی تا پایان در انتخابات حضور خواهد داشت و وجود چنین فرضیه ای را از اساس رد کرد. همچنین تمام سرفصل‌های برنامه‌های این کاندید در عرصه‌های مختلف ارائه شده است.

پور محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اولویت جلیلی در بحث مشکلات مختلف جامعه بیان کرد:باید پذیرفت که تمام مشکلات جامعه نشات گرفته از مشکل اقتصاد میباشد.

وی خاطرنشان ساخت: دولت در سایه، 8 سال است که تشکیل شده و برای تمام مشکلات به‌خصوص بحث اقتصاد، برنامه‌های مدونی ترتیب داده است.

رابط ستاد جلیلی در کرمانشاه افزود:برای پیش برد این برنامه ها داشتن اراده و باور در کنار برنامه ها امری ضروری قلمداد می گردد.

مذاکره با خارجی ها تنها راه ارتباط برای سیاست خارجی نیست

پورمحمدی در پاسخ به سوال خبرنگار موج مبنی بر نگاه به سیاست خارجی و نخبه پروری در دولت احتمالی سعید جلیلی تصریح کرد: سعید جلیلی با داشتن سوابق مهم در بحث سیاست خارجی مخالف مذاکره نیست و نگاه سالمی به سیاست خارجه دارد اما نباید تمام مباحث در این حوضه به مذاکره معطوف شود. وی همچنین گفت: جلیلی به استفاده از نخبگان نگاه فراجناحی و فرامرزی دارد که حضور آنها در کنار اقتصاد مهم است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها