موج
کدخبر : ۳۸۱۵۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381520

سرهنگ علی اسلامی تبار:

رییس پلیس راه سبزوار بیان کرد: در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی خراسان رضوی و ممنوعیت سفر در ایام خاص، جاده‌های شهرستان سبزوار مجهز به تجهیزات الکترونیکی و سامانه پایش تصویری شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ علی اسلامی تبار رییس پلیس راه سبزوار اعلام کرد: مالکان ۶۴۰ دستگاه خودروی غیربومی در جاده‌های ورودی غربی خراسان رضوی طی پنج روز گذشته جریمه شدند.

سرهنگ علی اسلامی در ادامه همچنین افزود: این خودروها در جریان اجرای طرح منع تردد خودروهای غیربومی در شهرهای با وضعیت نامناست کرونایی و طرح ممنوعیت سفر در تعطیلات نیمه خرداد در محورهای ارتباطی غرب خراسان رضوی جریمه شدند.

وی اضافه کرد: با ارشاد و راهنمایی ماموران پلیس، رانندگان و سرنشینان ۹۱۰ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی از ۱۲ خرداد تاکنون از مسیر شهرستان سبزوار در ورودی غربی خراسان رضوی به مبدا حرکتشان بازگردانده شده اند.

رییس پلیس راه سبزوار گفت: در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی خراسان رضوی و ممنوعیت سفر در ایام خاص، جاده‌های شهرستان سبزوار مجهز به تجهیزات الکترونیکی و سامانه پایش تصویری شده است و خودروهای غیربومی در صورت تردد جریمه می شوند.

علی اسلامی در خاتمه خاطر نشان کرد: ستاد ملی مقابله با کرونا رفت و آمد بین استانی خودروها را از ظهر روز دوازدهم تا ظهر روز هفدهم خرداد ماه جاری ممنوع اعلام کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها