موج
کدخبر : ۳۸۱۴۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381443

علیرضا تخت شاهی خبر داد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: ۶۰ درصد از ادارات استان کردستان بالاتر از الگوی مصرف، از آب استفاده می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، علیرضا تخت‌شاهی صبح امروز دوشنبه با اعلام این مطلب در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: با توجه به کاهش قابل ملاحظه بارندگی‌ها در سال آبی جاری، خشکسالی و افزایش دما، تابستان سختی را در پیش داریم، بنابراین برای عبور از بحران پیش‌رو، همه مشترکان از جمله ادارات باید همکاری لازم را با این شرکت در زمینه استفاده بهینه از آب و انرژی داشته باشند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی برای مدیریت مصرف آب، عزم همگانی را می‌طلبد، اضافه کرد: از تمام دستگاه های اجرایی استان درخواست داریم الگوی مصرف آب بویژه در تابستان پیش رو را رعایت کرده و شرکت آبفا را برای آگاهی‌بخشی دیگر مشترکان یاری دهند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان با اشاره به استفاده شهرداری سنندج از پساب تصفیه خانه برای آبیاری فضای سبز سطح شهر، یادآور شد: از شهرداران سایر شهرها نیز درخواست داریم تا این رویه را در پیش بگیرند و از پساب فاضلاب یا قنات برای آبیاری فضای سبز و پارک‌ها استفاده کنند.

تخت‌شاهی با بیان اینکه از یک هزار و 677 روستای استان یک هزار و 16 روستا زیر پوشش شرکت آبفا است، افزود: تا پایان سالجاری 20 روستای دیگر به روستاهای زیر پوشش شرکت آبفای کردستان اضافه می شود تا تعداد این روستاها به یک هزار و 36 روستا افزایش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها