موج
کدخبر : ۳۸۰۹۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380985

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان یزد؛

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: 12 میلیارد ریال هدایای نقدی مردم دارالعباده جهت اجرای طرح مودت در امامزادگان یزد جمع آوری شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت‌الاسلام کرمی معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به  اجرای طرح مودت در بقاع متبرکه این استان به منظور بهره‌گیری از مشارکت‌های مردمی ‌و استفاده از ظرفیت خیرین در بازسازی و توسعه بقاع متبرکه اظهار داشت: مردم خیر و نیکوکار دارالعباده یزد قریب به 12 میلیارد ریال در اجرای این طرح مشارکت کردند.

وی عنوان کرد: مردم این استان به صورت خودجوش نذورات غیرنقدی خود را با توجه به نیاز بقاع متبرکه از قبیل مصالح ساختمانی، فرش، لوازم گرمایشی و سرمایشی همچنین لوازم جاری و مصرفی اهدا کردند.

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان یزد افزود: مردم شهرستان های تفت، ابرکوه و اردکان بیشترین نقش را در اجرای طرح مودت در امامزادگان داشتند.

 وی، اجرای طرح جامع امامزادگان و بقاع متبرکه یزد را از برنامه اصلی اوقاف و امور خیریه استان یزد دانست و اظهار داشت: طرح مودت کمک قابل توجهی در راستای اجرای طرح جامع امامزادگان دارد و با مشارکت بیشتر خیران در این طرح می توان در آینده‌ای نه چندان دور، تمام طرح‌های عمرانی بقاع متبرکه را به اتمام رساند.

کرمی ادامه داد: مردم خیر و نیک اندیش استان یزد مردمی متدین و دوستدار اهل بیت(ع) هستند و آنها می توانند با مراجعه به مراکز افق امامزادگان و بقاع متبرکه سطح استان می توانند در این طرح مشارکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها