موج
کدخبر : ۳۸۰۸۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380804

محمدرضا کیانی خبر داد:

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان از رشد 68 درصدی کاریابی برای مددجویان کمیته امداد در اصفهان نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا کیانی در خصوص اشتغال پایدار مددجویان تحت حمایت، اظهار داشت: خدمات کاریابی کمیته امداد استان در سال گذشته، با رشد 68 درصدی توانست برای 2609 مددجو، شغل مناسب با درآمد مکفی ایجاد کند.

وی گفت: خودکفایی و ایجاد شغل برای جامعه تحت حمایت یکی از راهبردهای اساسی و اصلی کمیته امداد استان اصفهان است و یکی از مسیرهای ایجاد اشتغال، کاریابی می باشد.

کیانی با اشاره به 13478 شغل ایجاد شده در سال گذشته، افزود: با پرداخت 6780 وام قرض الحسنه، 10869 شغل و از طریق کاریابی نیز 2609 مددجو صاحب شغل پایدار شده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان از جمله موارد راهبری ایجاد شغل پایدار برای مددجویان را، کاریابی، پرداخت تسهیلات، اجرای طرح های کارفرمایی و راهبران شغلی اعلام کرد و افزود: مراکز نیکوکاری تخصصی در کمیته شکل گرفته اند و در حال حاضر 40 مرکز نیکوکاری فعال به منظور کاریابی، ایجاد اشتغال و امور مربوط به اشتغال نیازمندان در استان راه اندازی شده است.

محمدرضا کیانی در پایان اظهار داشت: در سال گذشته به منظور مساعدت به طرح های اشتغال آسیب دیده از کرونا نیز طی دو مرحله مبلغ 3 میلیارد و 620 میلیون تومان به طرح های اشتغال که بیشترین آسیب را از شیوع کرونا دیده بودند پرداخت شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها