موج
کدخبر : ۳۸۰۷۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380767

سردار شاکرمی:

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به اینکه سپاه و ناجا نهادی مردمی و برآمده از بطن جامعه هستند ، گفت:حضور مردم در انتخابات یک وظیفه شرعی و دینی است و نقش مهمی در ارتقاء امنیت کشور در منطقه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام درهمایش فرماندهان انتظامی و نواحی سپاه  ایلام، افزود:در این شرایط زمانی حساس همه ما وظیفه داریم ضمن استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با هوشیاری و آگاهی کامل در انتخاب فرد اصلح گام برداریم و کوچکترین توجهی به یاوه گویی های دشمنان نداشته باشیم.

همچنین فرمانده انتظامی ایلام با بیان اینکه تامین امنیت انتخابات یکی از وظایف مهم پلیس است،گفت: چهار هزار نیرو برای تامین امنیت انتخابات با آمادگی کامل در ۷۷۱ صندوق اخذ رای حضور خواهند داشت.

سردار دلاور القاصی مهراظهار داشت:نیروی انتظامی کارنامه قابل قبولی در برگزاری انتخابات دوره های قبل دارد و با استفاده از تجربیات و اشرافیت همه جانبه و برنامه‌ریزی جامع این ماموریت خطیر و حساس را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

وی با بیان اینکه تامین امنیت انتخابات صحنه اقتدار پلیس است، افزود:نیروی انتظامی به عنوان خادم ملت در جهت تامین امنیت این مهم به وظیفه قانونی و شرعی خود در چارچوب قانون عمل و اقتدار و عزت جمهوری اسلامی را به نمایش خواهد گذاشت.

فرمانده انتظامی ایلام با ذکر این مطلب که تلاش‌های دشمن برای کمرنگ جلو دادن انتخابات همچنان ادامه دارد، گفت:امنیت انتخابات هر چقدر پایدارتر باشد، مشارکت‌های مردمی بیشتر و مشارکت پررنگ مردم موجب پایداری امنیت، استقلال و عزت کشور و یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده ملت ایران می‌شود.

القاصی مهر تاکید کرد: یکی از راهبردهای نیروی انتظامی در انتخابات امنیت و مشارکت است و کارکنان انتظامی استان با تمامی توان در زمینه تامین امنیت تلاش و انشاءالله در روز ۲۸ خرداد ماه زمینه حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای را فراهم خواهند کرد.

وی با بیان اینکه پلیس استان با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های موجود برای امنیت مطلوب تا پایان انتخابات تلاش خواهد کرد، افزود:وحدت و همدلی بی‌نظیری در بین نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بسیج و سایر ارگان‌ها وجود دارد و با بهره مندی از این ظرفیت ها و برنامه ریزی جامع امنیت سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ها را تأمین خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها