موج
کدخبر : ۳۸۰۶۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380693

سردار هوشنگ حسینی خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف 234 تن و 500 کیلوگرم کودشیمیایی به ارزش 7 میلیارد و 50 میلیون ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی شهرستان خلخال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار هوشنگ حسینی ، فرمانده انتظامی استان اردبیل  گفت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و  در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر دپوی کود شیمیایی در یک انبار در شهرک صنعتی خوجین شهرستان خلخال، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با انجام بررسی های لازم از صحت گزارش های دریافتی اطمینان حاصل کردند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی و در قالب اکیپ عملیاتی ماموران پلیس آگاهی به آدرس این انبار اعزام که در بازرسی های به عمل آمده 230 تن کود شیمیایی از نوع اوره که بدون مجوز قانونی و به صورت قاچاق دپو شده بود؛ کشف گردید.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به دستگیری یک نفر در رابطه با کشفیات به دست آمده گفت: در این عملیات یک دستگاه کامیونت ایسوز که 4 تن و 500 کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق در آن بارگیری شده بود توقیف گردید.

سردار حسینی با بیان اینکه انبار با دستور مقام  قضائی پلمب شد؛ تصریح کرد: کارشناسان ارزش کشفیات این عملیات را 7 میلیارد و 50 میلیون ریال اعلام کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها