موج
کدخبر : ۳۸۰۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380215

سجاد انوشیروانی خبر داد:

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از تجهیز 70 خانه ورزش روستایی در سال 1400 در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی ، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در جلسه هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی از تجهیز 70 خانه‌ ورزش روستایی در سال 1400 خبر داد و گفت: این خانه های ورزشی در سطح استان و شهرستان ها شناسایی و در صورت برخوردار بودن زیر ساخت های مناسب جهت ایجاد خانه ورزش روستایی با همکاری هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی تجهیز خواهند شد.

وی با تاکید بر ایجاد بسترهای فرهنگی در جشنواره ها و همایش های این هیات افزود: با تاکید شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل و همچنین ائمه جمعه، بر در نظر گرفتن جنبه های فرهنگی در جشنواره های ورزشی، نیاز است که در هر برنامه ورزشی جنبه های فرهنگی آن هم در نظر گرفته شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به برگزاری جام خوشه چین اضافه کرد: این مسابقات در شهریورماه برگزار خواهد شد که انتظار می رود که هیات استان اردبیل نسبت به برنامه ریزی دقیق این مسابقات توجه داشته و اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل هم از تمام تیم های ورزشی حاضر در این مسابقات حمایت خواهد کرد.

انوشیروانی با اشاره به تجهیز 92 خانه ورزشی در استان اردبیل اضافه کرد: با تهیه یک چک لیست، وضعیت تمام این خانه ورزشی بررسی و برای بهبود آن توسط دهیاران روستاها اقدام شود.

وی با اشاره به رتبه این هیات در بین هیات های ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی کشور تصریح کرد: هیات روستایی و بازی های بومی و محلی در ارزیابی عملکرد فدراسیون در سال 99 از رتبه 22 به رتبه 7 کشوری در بین استانها قرار گرفت که این جایگاه با تلاش و اهتمام شبانه روزی اعضای هیات بدست آمده است که جا دارد از تلاش و پشتکار شبانه روزی رئیس هیات و کادر اجرایی آن قدردانی کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها