موج
کدخبر : ۳۸۰۱۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380140

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران:

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: همراهی مناسبی بین اصحاب رسانه و خدمتگزاران مردم وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدتقی انزان پور در نشست با اعضای خانه مطبوعات کشور و جمعی از رسانه های مازندران و مسئولان نوشهر و چالوس که به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد، با اشاره به نقش مهم رسانه ها در بازگویی و انعکاس عملکرد حاکمیت، اظهار داشت: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان وطیفه مسئولان است و اصحاب رسانه  می توانند با قلم زدن درست، واقعیات را به مردم بازگو کنند و انتقادات سازنده نیز در کنار آن داشته باشند.

وی با ابراز خرسندی از همراهی مناسب بین اصحاب رسانه و خدمتگزاران مردم ادامه داد: اشتباهات مدیران را می توان با بیان راهکارهای سازنده و انتقادات درست انعکاس داد تا موجب تشویق عاملان خدمت شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران تصریح کرد: به طور حتم قصوراتی در مجریان و خدمتگزاران وجود دارد اما رسانه ها باید آینه مسئولان باشند و واقعیات را نشان دهند.

وی با اشاره به فعالیت سه بندر مهم در استان مازندران، گفت: بندر نوشهر یکی از قدیمی ترین بنادر شمال کشور است که در سال 1309 تأسیس شد و نخستین کشتی نیز در سال 1319 در آن پهلو گرفت.

انزان پور به اقدامات توسعه ای بندر نوشهر اشاره کرد و بیان داشت: در مجموع باید 100 پلاک تملک شود که تاکنون 50 پلاک تملک شده است و با همکاری فرماندار نوشهر و جمعی از مسئولان راه دسترسی به بندر نوشهر به کمربندی تاکنون 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با بیان اینکه از مجموع 2 کیلومتر راهی که قرار است ایجاد شود610 متر آن پل است، عنوان داشت: این پل های بزرگ و عمیق در کنار بستر رودخانه ای همچون ماشلک که خروشان است احداث می شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران تصریح کرد: 30 درصد پروژه سازمان بنادر از لحاظ ریالی به ساماندهی رودخانه مجاور بندر اختصاص دارد.

وی این پروژه را یکی از پروژه های مهم ملی برشمرد و افزود: قرار است در راستای توسعه بندر 200 هکتار پس کرانه بندر در ضلع جنوبی کمربندی نوشهر تملک شود که با همکاری آب منطقه ای تاکنون 5.6 هکتار آن تملک شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها