موج
کدخبر : ۳۸۰۰۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380057

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان با اشاره به اینکه تاکنون 25 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های شهرک صنعتی سرنجیانه هزینه شده است، گفت: 60 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه های شهرک صنعتی سرنجیانه نیاز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد خسروی با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از جمله این پروژه‌ها می توان به تامین برق شامل خط انتقال و پست فوق توزیع، خیابان کشی و زیرسازی و آسفالت شهرک، اجرای شبکه داخلی مخابرات و شبکه گاز اشاره کرد.

وی از دیگر پروژه های در دست اجرای این شهرک را اجرای شبکه داخلی آب و فاضلاب آن خواند و افزود: آب مورد نیاز برای ساخت و ساز در این شهرک وجود دارد ولی برای انجام کارهای تولیدی به آبی که از لحاظ بهداشتی مورد تایید باشد نیاز است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان با اشاره به اینکه بیش از 30 درصد واحدهای تعریف شده در این شهرک در زون صنایع غذایی است، ادامه داد: براساس برآورد انجام شده انتقال آب به این شهرک نیاز به 18 میلیارد تومان اعتبار است.

خسروی با اعلام اینکه برای اتمام پروژه های در دست اجرا در این شهرک هم به 60 میلیارد تومان اعتبار نیاز است، یادآور شد: این شهرک به 2 بخش صنعتی و کارگاهی تقسیم بندی شده و همه شرایط برای ساخت واحدهای صنعتی در آن فراهم شده است.

وی با بیان اینکه 75 هکتار از این شهرک در فاز نخست آن زون بندی شده است، بیان کرد: در این فاز 401 قطعه زمین برای واگذاری به متقاضیان تعریف شده که تاکنون 150 قرارداد واگذاری اراضی به سرمایه‌گذاران منعقد شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها