موج
کدخبر : ۳۷۹۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379615

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان، گفت: ۹ شهرستان استان همدان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری،  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان روز یک شنبه با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان، افزود:  تاکنون سه هزار و ۵۴ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۰۸ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۴۱۰ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

وی افزود: ۱۰۱ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۴۱ هزار و ۹۴۸ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۷ هزار و ۴۷ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۶۰ ، بهار ۹۳۴، تویسرکان ۹۸۲، رزن ۷۳۶، درگزین ۲۷۱، فامنین ۳۰۵ و کبودراهنگ ۹۹۱ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۵۴ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۰۸ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۴۱۰ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

وی اظهار داشت: هم اینک از نظر رنگ بندی ۹ شهرستان استان همدان در وضعیت نارنجی و شهرستان فامنین نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.​

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها