موج
کدخبر : ۳۷۹۵۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379533

واحد رحیمی خبر داد:

مسئول آتش‌نشانی شهرداری شهرستان پارس آباد مغان از آتش سوزی یک کارگاه تولید جعبه در محله بیوک خانلو این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، واحد رحیمی ، مسئول آتش‌نشانی شهرداری شهرستان پارس آباد مغان گفت: آتش سوزی در کارگاه ضایعات و جعبه سازی رخ داده پس از اعلام گزارش ۳ اکیپ برای مهار آتش به محل گزارش شده اعزام شدند و پس از  تلاش آتش‌نشانان، آتش‌سوزی مهار و خاموش شد.

وی ادامه داد: متاسفانه  با توجه به اینکه این انبار محل بازیافت پلاستیک و جعبه سازی بوده ، ضایعات موجود کلا طعمه حریق شده ولی با توجه به حضور بموقع آتش نشانان و عملکرد تخصصی آنان از سرایت حریق به انبار کود شیمیایی جلو گیری شد.

مسئول آتش‌نشانی شهرداری شهرستان پارس آباد مغان خاطرنشان کرد: با توجه به شدت حادثه سه خودروی اطفاء حریق با نیروی های عملیاتی آتش نشانی در محل حضور داشتند ولی بجهت گستردگی آتش سوزی آتش نشانان فرودگاه، جعفرآباد و اسلام آباد نیز در محل حادثه حضور یافتند.

رحیمی یاد آوری کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت اما با توجه به گستردگی آتش سوزی و پلاستیک و شیمیایی بودن محل، خسارت زیادی وارد شده که علت وقوع حادثه دردست بررسی است .

وی با توجه به حساسیت موضوع ، محبوب فروزنده شهردار پارس آباد، رنجبر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، یاسر ندایی معاون عمرانی فرمانداری و فرهاد عین اللهی معاونت خدمات شهری در محل حادثه حضور داشتند.

فروزنده شهردار پارس آباد در بازدید از محل به کسبه و صاحبان صنوف و کارگاهها توصیه کرد: به دلیل جلوگیری از قبیل  حوادث نکات ایمنی در سیستم برق رسانی و گرمایشی و سرمایشی را رعایت کنند.

میزان خسارت وارده به این واحد تولیدی  در دست بررسی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها