موج
کدخبر : ۳۷۹۰۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379007

آیت الله سید احمد علم الهدی:

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: امروز فلسطین به نیابت از جبهه اسلام یک تنه در برابر جناح استکباری ایستادگی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در مراسم اعلام انزجار حوزویان خراسان از جنایات استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نسبت به فلسطین و افغانستان اظهار داشت: مسجدالاقصی مکانی مقدس و مبارک است که می‌توان به عنوان مبداء و زمینه هدایت در نظر گرفت.

آیت الله سید احمد علم الهدی در ادامه بیان کرد: در قرآن کریم مسجدالحرام به عنوان مکانی مبارک توصیف شده و این توصیف برای مسجدالاقصی نیز صدق می‌کند زیرا دارای قداست است و می‌تواند مبداء هدایت قرار گیرد.

آیت الله علم‌الهدی افزود: امروز اگر شاهد هستید که استکبار جهانی جنایات متعددی را در این مکان مقدس صورت می‌دهد به دلیل همین جنبه قدسی و مبارک بودن است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه امروز فلسطین به نیابت از جبهه اسلام یک تنه در برابر جناح استکباری ایستادگی می‌کند خاطرنشان کرد: وظیفه شرعی مسلمانان این است که در این جبهه حاضر و با استکبار جهانی مبارزه کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: به دلیل همین شدت جنایات، آبرویی برای جناح استکبار و در راس آن آمریکا و اسرائیل باقی نمانده و روز به روز شاهد هستیم که میزان نفرت جهانی از این حرکات بیشتر می‌شود.

آیت الله علم الهدی در خاتمه افزود: شکل گیری رژیم نامشروع اسرائیل یک حربه انگلیسی برای نیابی سازی استکبار در منطقه است و در این راستا کشور صهیونیستی را تشکیل دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها