موج
کدخبر : ۳۷۸۶۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378683

سید مصطفی علوی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از توزیع و مصرف سالانه 21 میلیارد گاز طبیعی در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی بیان کرد: شرکت گاز استان اصفهان، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های توزیع کننده گاز طبیعی سالانه حدود 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سطح استان اصفهان توزیع می نماید.

وی  با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود یک میلیون و ۹۳۲ هزار مشترک گاز طبیعی در سطح استان وجود دارد، گفت: سالانه بیش از ۲۱ میلیارد متر مکعب گاز مصرف می کنند.

سید مصطفی علوی ، افزود: هم اکنون 99.5 درصد جمعیت استان اصفهان از نعمت گاز برخوردار هستند.

این مقام مسئول بیان داشت: این شرکت توانسته تاکنون نسبت به طراحی و اجرای 27 هزار کیلومتر شبکه، حدود یک میلیون و 100 هزار مورد انشعاب، بهره مندسازی 111 شهر استان، 1066 روستا، گازرسانی به 53 شهرک صنعتی شامل 8 هزار و 600 واحد صنعتی، 156 جایگاه C.N.G و ۲ هزار و ۵۶۴ ایستگاه تقلیل فشار و۳۹۱ ایستگاه حفاظت از زنگ راه اندازی اقدام نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: این شرکت در راستای تعالی سازمانی از سال 1387 استراتژی ها ، اهداف و برنامه های خود بر مبنای مدل های تعالی سازمانی EFQM و INQA را طرح ریزی نموده و فرآیندها و فعالیت های خود را براساس مدل BSC (کارت امتیازی متوازن) ارزیابی و پایش می نماید.

علوی افزود: شرکت گاز استان در راستای ارایه خدمات الکترونیکی و تکریم ارباب رجوع نسبت به راه اندازی سامانه CRM (سامانه ارتباط با مشتریان)، تلفن گویا، ارایه خدمات ازطریق وب سایت، سامانه پیام کوتاه و دفاتر پیشخوان اقدام نموده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بیان داشت: همچنین؛ در جهت ماموریت خود مبنی بر برقراری جریان ایمن و پایدار گاز طبیعی نسبت به استقرار سامانه هوشمند نشت یابی، پیاده سازی نرم افزار کنترل پروژه و توسعه نظام نگهداری و تعمیرات در قالب نرم افزار TMMS  اقدام نموده و به منظور امداد رسانی سریع و بموقع و با هدف مدیریت و کنترل حوادث گاز طبیعی از سامانه مکانیزه امداد شامل؛ AVL ، IVR و ارتباط با مشتریان استفاده نموده است.

گفتنی است، شرکت گاز استان اصفهان از سال 1348 ابتدا به عنوان منطقه 2 گازرسانی یکی از زیر مجموعه های شرکت ملی گاز ایران با مأموریت انتقال و توزیع گاز فعالیت خود را آغاز نمود واز سال 1378 بعنوان شرکت گاز استان اصفهان با تمرکز بر گازرسانی در سه بخش خانگی، عمومی و صنعتی فعالیت خود را ادامه داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها