موج
کدخبر : ۳۷۸۵۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378585

رئیس حوزه قضایی عقدا در جهت حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی و رفع موانع تولید از مجتمع تولیدی و صنعتی بازدید و با تولیدکنندگان و سرمایه گذاران این مجموعه صنعتی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد حسین دهقان رئیس حوزه قضایی عقدا در حاشیه این بازدید بیان داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تاکید رییس دستگاه قضا حمایت از تولید داخلی و همچنین رفع موانع تولید یکی از راهبردهای قوه قضاییه در دوره تحول است.

این مقام قضایی افزود: با بازدید از کارخانه ها و واحدهای تولیدی علاوه بر بررسی مشکلات موجود، برای تصمیم گیری بهتر به بخش تولیدی در گفتگوی چهره به چهره صاحبان صنعت با مسئولین ذی ربط کمک بسزایی می شود.

وی تصریح کرد: دستگاه قضا با عزمی راسخ در کنار نهادهای متولی تمام تلاش خود را برای حمایت های قانونی و رفع موانع تولید و پیگیری مشکلات مرکز تولیدی و صنعتی خواهد کرد.

دهقان در رابطه با حمایت از کار و کارگر تصریح کرد: تامین شغلی کارگران یک امر ضروری است و تمام تلاش قوه قضاییه آن است که با همه ظرفیت ها برای رونق تولید و رفع موانع تلاش کند و تا جایی که امکان دارد اجازه داده نخواهد شد هیچ کارخانه و کارگاهی تعطیل شود.

لازم به ذکر است: در این بازدید مشکلات و معضلات این کارخانه بررسی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها