موج
کدخبر : ۳۷۸۵۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378500

مدیر روابط عمومی دادگستری کل استان یزد؛

مدیر روابط عمومی دادگستری کل استان یزد، گفت: در سال گذشته مسئولین عالی قضایی استان به درخواست بیش از 18 هزار نفر، بصورت حضوری و مجازی رسیدگی و دستورات قضائی مقتضی را صادر نموده اند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین عباس زاده مدیر روابط عمومی دادگستری کل استان یزد در این رابطه بیان داشت: در راستای عمل به سیاست های راهبردی قوه قضائیه، صیانت از حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع، حفظ کرامت انسانی و نظارت های لازم و شایسته به امور قضایی یک روز از هر هفته به صورت ویژه ملاقات مردمی شهروندان برگزار می شود.

این مقام مسئول اظهار داشت: در سال 98 تعداد ملاقات مردمی 10 هزار و 44 نفر بود که در سال 99 این تعداد 87 درصد رشد داشته است.

وی افزود: مسئولین عالی رتبه قضایی در سال 99 تعداد یک هزار و  828 دیدار با اقشار مختلف در مناسبت های متفاوت داشته که از این تعداد یک هزار و 818 دیدار و نشست مربوط به حوزه های قضایی در سطح استان می باشد و نسبت به سال قبل 10 درصد افزایش داشته است.

عباس زاده در رابطه با کمیت و کیفیت ملاقات ها تصریح کرد: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا که اغلب برنامه ها را تحت تاثیر قرار داد برخی از ملاقات مردمی ها را دچار محدودیت شد و به همین دلیل در بعضی از دوره ها به صورت الکترونیک و ارتباط تصویری با تعداد محدودتری ملاقات های مردمی پیگیری و دنبال گردید.

وی با اشاره به پل های ارتباطی با مسئولین قضایی دادگستری استان ابراز داشت: شهروندان می توانند از طریق سایت دادگستری استان یزد با آدرس http://dadgostari-yz.ir  و بخش ارتباط با مسئولین و همچنین پست های الکترونیک riyasat@dadgostari-yz.ir وinfo@dadgostari-yz.ir و pr@dadgostari-yz.ir با مسئولین عالی قضایی استان و سایر مسولین قضایی و رؤسای حوزه های قضایی و سایر دادستان های استان ارتباط بر قرار نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها