موج
کدخبر : ۳۷۸۳۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378350

هواشناسی استان از ادامه بارش های بهاری در اکثر مناطق استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، امروز در استان‌های تهران، البرز، همدان، مرکزی، قم، اصفهان، شمال و شرق فارس، غرب یزد، کرمان و ارتفاعات استان‌های سمنان، مازندران و گلستان به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. امروز در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک رخ خواهد داد.

سه‌شنبه در برخی از نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، غرب سواحل خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی رگبار، رعدوبرق، وزش باد و کاهش موقتی دما پیش‌بینی می‌شود.

امروز در استان‌های تهران، البرز، همدان، مرکزی، قم، اصفهان، شمال و شرق فارس، غرب یزد، کرمان و ارتفاعات استان‌های سمنان، مازندران و گلستان به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. امروز در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک رخ خواهد داد.

یکشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دوشنبه در غرب اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی و در ساعات بعد ازظهر افزایش ابر گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد و طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه در نیمه شمالی کشور روند افزایش نسبی دما حاکم است.

سه‌شنبه در برخی از نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، غرب سواحل خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی رگبار، رعدوبرق، وزش باد و کاهش موقتی دما پیش‌بینی می‌شود.

چهارشنبه و پنجشنبه در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش‌بینی می‌شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها