موج
کدخبر : ۳۷۷۴۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377487

مهراب رشیدی مطرح کرد؛

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان در رابطه با درخواست قانونی جمعی از اعضای این خانه برای برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده، گفت: هنوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نتوانسته است پنل برگزاری این مجمع آنلاین را از وزارتخانه دریافت کند و شاهد کارشکنی از سوی وزارتخانه در این باره هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مهراب رشیدی مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان پیش از ظهر امروز (19 اردیبهشت) در جمع خبرنگاران در رابطه با درخواست قانونی جمعی از اعضای این خانه برای برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده، بیان داشت: هنوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نتوانسته است پنل برگزاری این مجمع آنلاین را از وزارتخانه دریافت کند و شاهد کارشکنی از سوی وزارتخانه در این باره هستیم.

رشیدی به موضوع درخواست اخیر اعضای خانه مطبوعات استان اشاره کرد و افزود: پس از درخواست گروهی قریب به ۹۰ نفر از اعضای خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان مبنی بر برگزاری مجمع عمومی فوق العاده با موضوع عزل چند تن از اعضای هیات مدیره، این درخواست در تاریخ 1 اردیبهشت با امضای افراد طی نامه‌ای ثبت و تقدیم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان شد.

وی بیان داشت: با پیگیری های مکرری که انجام داده‌ایم، دریافته‌ایم که تا به امروز هنوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان نتوانسته است پنل برگزاری این مجمع آنلاین را از وزارتخانه دریافت کند.
 
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان جلوگیری از اجرای قانون را سبب بر هم خوردن جو روانی حاکم بر مطبوعات استان و ایجاد مواضعی علیه مسئولان استانی دانست و تاکید کرد: رویکرد ما تا به امروز حفظ اخلاق و آرامش بوده است و امیدوارم همگان به مدار قانون بازگردند و هر چه سریع‌تر این مجمع برگزار شود.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`