موج
کدخبر : ۳۷۶۶۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376641

استاندار کردستان گفت: روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمران شهری در سنندج رضایت بخش است و قطعا با تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها رضایتمندی شهروندان نیز فراهم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا صبح امروز دوشنبه در بازدید از روند اجرای چندین طرح عمران شهری در سنندج اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج در این دوره با اجرای طرح‌های متعدد عمرانی اقدامات مناسبی در راستای رفع مشکلات سطح شهر انجام دادند.

وی خاطرنشان کرد: چندین طرح عمرانی نیمه‌ تمام نیز در سطح شهر در حال اجرا است که تکمیل آن نقش بسزایی در کاهش و روانسازی ترافیک و ارتقاء سیما و منظر سطح شهر خواهد داشت.

استاندار کردستان گفت: روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمران شهری در سنندج رضایت بخش است و قطعا با تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها رضایتمندی شهروندان نیز فراهم خواهد شد.

 مرادنیا تاکید کرد: با برنامه‌ریزی لازم اقدامات مناسب در راستای تسریع در تکمیل طرح‌های عمران شهری صورت پذیرد.

اتمام پروژه های عمرانی تا پایان دوره فعالیت شورا و شهرداری

شهردار سنندج نیز در این بازدید اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلات در راستای تکمیل طرح‌های عمران شهری مشکل معارض است.

 حشمت‌الله صیدی بیان کرد: در کنار اجرای فعالیت‌های عمرانی و پیشرفت فیزیکی طرح‌ها،  پیگیری‌های لازم در برای توافق با مالکان و رفع معارض این طرح‌ها صورت می‌گیرد.

وی ابراز امیداوری کرد: تا پایان این دوره فعالیت شورا و شهرداری در سال‌جاری بتوانیم بسیاری از طرح‌های نیمه تمام عمرانی را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.

پروژه اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیرهمسطح سنجرخان، طرح ساماندهی بلوار ابن سینا، اجرای طرح‌های متعدد عمرانی در ناحیه منفصل شهری نایسر، احداث بلوار 36 متری اتصال میدان امام رضا به کمربندی اسلام آباد و اتصال کمربندی اسلام آباد به بلوار ارتش از جمله طرح‌های عمران شهری بودند که مورد بازدید استاندار و مسئولان استانی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها