موج
کدخبر : ۳۷۶۱۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376125

فرماندار یزد گفت: بحث های عمرانی در آموزش و پرورش بسیار مهم است و اتمام پروژه های نیمه تمام در نواحی یک و دو و منطقه زارچ در دستور کار قرار دارد و رؤسای این ادارات تمام تلاش خود را در این خصوص انجام دهند.

سید محمد رستگاری فرماندار یزد در دویست و شصت و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام حسن(ع) اظهار داشت: بحث های عمرانی در آموزش و پرورش بسیار مهم است و اتمام  پروژه های نیمه تمام در نواحی یک و دو و منطقه زارچ در دستور کار قرار دارد و رؤسای این ادارات تمام تلاش خود را در این خصوص انجام دهند.

وی با اشاره به هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: باید توجه زیادی به معلمان عزیز شود و در هفته معلم از زحمات فرهنگیان عزیز که در شرایط سخت کرونا به آموزش دانش آموزان می پردازند تقدیر و تشکر شود.

"رستگاری" بیان داشت: با وجود شرایط کرونا  اهمیت حضور معلم را درک کردیم و به همین دلیل تمام نهاد ها و ادارات باید توجه دوچندان به این عزیزان داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: باید از خانواده های فرهنگیان عزیزی که به دلیل بیماری کرونا عزیزانشان را از دست داده اند نیزتوجه نمود.

فرماندار یزد افزود؛ صدا و سیمای یزدوسازمان های مربوطه  با اختصاص  بخشی ازبرنامه های خود با موضوع تکریم و تجلیل از فرهنگیان بویژه معلمان پیشگسوت  نقش مهمی رادر هفته معلم می توانند داشته باشند.

در ادامه "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد، ضمن تشکر از آموزش و پرورش ناحیه دو که در سال گذشته شورای آموزش و پرورش را برگزار می نمود گفت: درسال جدید  جلسه شورای آموزش و پرورش را آموزش و پرورش ناحیه یک به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار خواهد کرد و امید است به بهترین نحو مسائل آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گیرد.

لازم به ذکر است در این جلسه بررسی مصوبات گذشته، عملکرد یک ماهه(فروردین ماه) نواحی یک و دو و منطقه زارچ و نحوه برگزاری بزرگداشت مقام معلم برنامه ریزی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها