موج
کدخبر : ۳۷۵۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375580

حسین خدادوست:

مدیر بورس اوراق بهادار خراسان بیان کرد: با توجه به مقایسه خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار طی فروردین ماه گذشته نسبت به اسفند ماه پارسال نشانگر افت ارزش معاملات در این بازار است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حسین خدادوست مدیر بورس اوراق بهادار خراسان اعلام کرد: مقایسه خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار خراسان طی فروردین ماه گذشته با معاملات صورت گرفته ظرف اسفند ماه پارسال نشانگر افت ارزش معاملات در این بازار طی نخستین ماه سال ۱۴۰۰ است.

مدیر بورس اوراق بهادار خراسان شامل بازار سهام دو استان خراسان شمالی و خراسان رضوی، در باره ارزش سهام خرید و فروش شده در طول فروردین ماه امسال را در این بورس هفت هزار و ۶۷۹ میلیارد ریال اعلام کرد.

حسین خدادوست افزود: این در حالی است که اسفند ماه پارسال ارزش خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار خراسان، ۱۱ هزار و ۱۹۵ میلیارد ریال بود.

وی همچنین متوسط ارزش خرید و فروش روزانه سهم را در تالار بورس خراسان طی فروردین ماه امسال ۴۲۶ میلیارد و ۶۳۲ میلیون ریال ذکر و بیان کرد: ۲۴۹ کارگزاری در جریان این معاملات شرکت کردند و فعالیت ۱۴ شرکت استانی در این مدت در تابلوی بازار معاملات سهام این بورس درج شده‌ است.

خدادوست در خاتمه تصریح کرد: ارزش بازاری مجموع سهام این شرکتهای ۱۴ گانه فعال در استانهای خراسان شمالی و خراسان رضوی ۸۸۸ هزار و ۷۰۵ میلیارد ریال است و شاخص کل قیمت بورس در پایان دوره فروردین ماه امسال در بورس اوراق بهادار خراسان به یک میلیون و ۲۱۹ هزار و ۵۹۰ واحد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها