موج
کدخبر : ۳۷۵۲۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375231

رضا شیرین زاده خبر داد:

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 133 درصدی جابجایی مسافر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده ، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پایانه مسافربری اردبیل با بیان اینکه در یک ماه گذشته 135 هزار نفر مسافر در استان جابجا شده است گفت: این میزان جابجایی در مقایسه با مدت فروردین ماه سال قبل 133 درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه این میزان جابجایی مسافر در قالب 25 هزار مورد سفر انجام شده تصریح کرد: در تعداد سفر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 147 درصد افزایش نشان می دهد.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از فعالیت 54 شرکت مسافری در استان اردبیل خبر داد و گفت: از این تعداد مسافر 68 هزار نفر با وسیله نقلیه اتوبوس،11 هزار نفر با مینی بوس و 56 هزار نفر نیز از طریق ناوگان سواری جابجا شده اند.

شیرین زاده با بیان اینکه با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا بلیط مسافران اتوبوس ها پس از استعلام کد ملی و اطمینان از سلامت آنها صادر می شود بیان کرد: مسئولان شرکت های مسافربری قبل از صدور بلیط باید وضعیت کرونای مسافر را از طریق ارسال کد ملی وی به سامانه سروا (سازمان فنی اطلاعات ایران) استعلام کنند.

وی افزود: کلیه دستورالعمل های بهداشتی به شرکت های مسافربری ابلاغ شده و نظارت ویژه ای نیز بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان های عمومی مسافری انجام می شود.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از فعالیت هزار و 110 دستگاه ناوگان مسافری در استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: 2 هزار و 522 راننده در بخش مسافر در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

شیرین زاده از مردم و مسافران خواست هرگونه شکایت خود از عملکرد شرکت ها و رانندگان را از طریق سامانه 141 به اداره کل راهداری اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها