موج
کدخبر : ۳۷۵۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375008

عزت اله ضربی خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۹۶ نفر حادثه دیده در فروردین ماه سال جاری در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عزت اله ضربی ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی عوامل این جمعیت به ۳۰ فقره حادثه در فروردین ماه امسال در این استان خبر داد و گفت: بیشترین نوع حادثه به ترتیب ۲۳ فقره تصادفات جاده ای ، ۴فقره کوهستان، ۲فقره حوادث شهری و یک فقره حادثه خدمات حضوری بوده است.

وی با اشاره به اینکه این حوادث ۹۶ نفر حادثه دیده داشته، افزود: بیشترین حادثه دیدگان هم به ترتیب در حوادث جاده ای با تعداد ۷۷ نفر، ۱۵ نفر در حوادث کوهستان، ۲ نفر در حوادث شهری و ۲ نفر هم در حادثه خدمات حضوری بوده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در این حوادث ۶۴ نفر از هموطنان مصدوم شده بودند، ادامه داد: ۶۱ نفر در حوادث جاده ای، ۲ نفر در حادثه خدمات حضوری و یک نفر هم در حادثه شهری مصدوم شده بودند.

ضربی با اشاره به اینکه عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این حوادث ۱۶ نفر را به مراکز درمانی انتقال داده اند، تصریح کرد: طی یک ماه جمعیت هلال احمر استان ۹ مورد هم عملیات امدادرسانی انجام داده است.

وی با بیان اینکه این جمعیت در فروردین امسال با ۱۰۵ نفر/ روز نیروی عملیاتی در قالب ۳۰ تیم/ روز به امدادرسانی پرداخته، ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل با به کارگیری ۴۵ دستگاه/ روز ناوگان ترابری متشکل از ۲۹ دستگاه خودروی آمبولانس و ۱۶ دستگاه خودروی ست نجات در طی این ماه به هموطنان حادثه دیده امدادرسانی کرده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر استان اردبیل آماده امدادرسانی به هموطنان در محورهای مواصلاتی استان هستند و هموطنان می توانند در صورت بروز حادثه با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها