موج
کدخبر : ۳۷۴۸۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374874

مدیرکل میراث‌ فرهنگی مازندران خبر داد:

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: سفرهای نوروزی به مازندران 96 درصد کاهش داشت و تلاش وزارت گردشگری نیز جلوگیری از انجام سفرها بود.

به‌گزارش خبرگزاری موج مازندران، سیف‌الله ‌فرزانه با بیان اینکه سفر به این استان در نوروز ۱۴۰۰ نسبت به همین زمان درسال گذشته کاهش ۹۶ درصدی داشته است، اظهار داشت: تلاش وزارت گردشگری جلوگیری از انجام سفرهای نوروزی بود اما با توجه به اینکه امسال دومین نوروزی بود که با محدودیت‌های کرونایی مواجه شده بودیم، برنامه‌ریزی مدون برای کنترل و نظارت بر سفرها به‌جای انجام سفرهای غیرمجاز در برنامه وزارت قرار گرفت.

وی به نظارت در نحوه ارائه خدمات در تمامی تأسیسات گردشگری رسمی استان اشاره کرد و ادامه داد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی چه در بخش اقامتی و چه در تأسیسات پذیرایی از مهم‌ترین مؤلفه‌های نظارتی بود.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با بیان اینکه رفتار منطقی مردم در شرایط فعلی بسیار نقش تعیین ‌کننده‌ای دارد، گفت: خوشبختانه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر عدم رعایت اصول بهداشتی در تأسیسات گردشگری مجاز استان گزارش نشده اما خواست ما هم خودداری از انجام سفرهای غیرضروری تا ثبات شرایط امن در جامعه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها