موج
کدخبر : ۳۷۴۸۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374860

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از برگزاری جشن های گلریزان به صورت مجازی (لایو) برای دومین سال متوالی در استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ سید مسعود عظیمی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط کنونی اجتماع  در خصوص وجود ویروس منحوس کرونا در کشور و عدم برگزاری این گونه جشن ها به صورت حضوری ، ستاد دیه استان یزد با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری استان یزد اقدام به برگزاری جشن های گلریزان به صورت مجازی خواهد نمود.

عظیمی با اشاره به برگزاری جشن های گلریزان به صورت مجازی برای اولین بار درکشور توسط ستاد دیه استان یزد گفت : سال گذشته نیز این ستاد جهت حفظ سلامت و جان همشهریان و نیکوکاران اقدام به برگزاری جشن های گلریزان به صورت مجازی نموده و خوشبختانه این برنامه ها مورد استقبال عموم مردم دار العباده واقع گردید.

این مقام مسئول در خصوص نحوه برگزاری جشن ها گلریزان به صورت مجازی افزود: این ویژه برنامه ها در فضایی مجهز و با رعایت کلیه نکات بهداشتی با حضور هنرمندان مطرح استانی برگزار و از طریق رسانه های پر بازدید استانی به صورت زنده (لایو) پخش خواهد گردید.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد در پایان گفت: این ستاد در نظر دارد تا دو ویژه برنامه شاد تحت عنوان جشن گلریزان مجازی و یک ویژه برنامه به مناسبت شهادت امام علی (ع) و شب های قدر را در مرکز استان برگزار نموده و  در حال برنامه ریزی جهت برگزاری این گونه جشن ها در شهرستان های مختلف استان نیز هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها