موج
کدخبر : ۳۷۴۷۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374753

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا :

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا اظهار داشت:سردار حجازی دارای تفکر استراتژیک دفاعی و امنیتی و در قله رفیع ایمان عقلانیت و شجاعت بود.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج اصفهان، سردار صفوی در مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر جانباز شهید سردار حجازی ،سردارصفوی گفت:اخلاص و توازع این سردار دفاع مقدس در سال های دفاع مقدس و پس از آن در جبهه مقاومت،اخلاص و توازع او در مقابل مردم و عموم بسیجیان زبانزد بود.

وی با بیان اینکه ملت‌های بزرگ و متمدن در جهان ،عناصری هویت بخش در اختیار دارند که شناسنامه و تقسیم کننده افق های تمدن ساز آینده آن ملت هستند ،اظهار داشت: ۲۳ هزار شهید استان اصفهان و شهدای ایران و شهدای مدافع حرم نماد و نمایشگر هویت انقلاب اسلامی و ملت های بزرگ مسلمان منطقه وتمدن ساز هستند.

سردار صفوی تصریح کرد: سردار حجازی دارای تفکر استراتژیک دفاعی و امنیتی و در قله رفیع ایمان عقلانیت و شجاعت بودوشهیدانی همچون سردار دلها؛حاج قاسم سلیمانی حاج حسین خرازی؛ حاج احمد کاظمی و شهید میثمی خالق و آفرینشگر و زمینه ساز تمدن نوین اسلامی با مرکزیت انقلاب اسلامی و افکار و اندیشه‌های حضرت امام و مقام معظم رهبری در قرن حاضر هستند.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا دامه داد: محصول دفاع مقدس، شکل گیری جبهه مقاومت از لبنان تا سوریه ،از دریای مدیترانه، تا یمن و دریای سرخ و اقیانوس هند و خلیج فارس شده است.

وی افزود: نیروی قدس سپاه شهیدان مدافع حرم و شهیدانی همچون سردار حجازی دفاع و امنیت عمیق از کشور عزیزمان ایران و منافع منطقه‌ای و ملی ایران را در مقابل تهدیداتی از رژیم صهیونیستی ،آمریکایی ها و عوامل دست ساز آنها همچون داعشی ها شکل دادند و در شکست توطئه‌های آمریکایی‌ها برای شکل گیری خاورمیانه جدید در شکست توطئه های امثال داعشی ها نقش اساسی داشتند و مدافعان حرم و جبهه مقاومت و بنای مقاومت در منطقه را مستحکم ساختند.

سردار صفوی بیان داشت: شهید حجازی و قاسم سلیمانی و مدافعان حرم، نقش‌ها و توطئه‌های دشمنان منطقه‌ای را باطل و خنثی کردند.

وی در ادامه از خدمات ارزشمند سردار حجازی در عرصه‌های خدمت به مردم یاد کرد و اظهار داشت: سردار حجازی در عرصه های خدمت به مردم با سازماندهی بسیج ۲۰ میلیونی و راه اندازی بسیج سازندگی پیام الهام‌بخش و ماندگاری را برای جوانان بسیجی و پاسدار به یادگار گذاشت که می‌تواند الگویی برای کمک به دولت ها برای رفع محرومیت ها در سراسر کشور باشد.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: درسی که شهیدانی همچون حجازی و قاسم سلیمانی به جوانان ایران جبهه مقاومت آموختند این است که در جهان امروز و در مقابل استکبار جهانی باید مقتدر و مستقل و متکی به عوامل و مولفه های قدرت خود باشیم.

سردار صفوی ادامه داد: سالهاست ملت های مظلوم لبنان عراق سوریه افغانستان و فلسطین در مقابله اشغالگران  آمریکایی و صهیونیستی و عوامل آنها ایستادند و خون شهیدان مظلوم افغانستان و عراق پس از ۲۰ سال با حول و قوه الهی در تأسیس از روحیه مقاومت و الگو گرفتن از جبهه مقاومت و حضور نیروهای مردمی باعث اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه غرب آسیا به زودی خواهد شد.

وی  با اشاره به اینکه به فضل الهی و عنایات چهارده معصوم و خصوصاً حضرت علی بن موسی الرضا و بقیه الله العظم و به برکت صبر و مقاومت ملت بزرگ ایران و با رهبری های خردمندانه و دلسوزانه رهبر عظیم الشأن جمهوری اسلامی و پیوستگی ملت و حکومت به یاری خدا از وضعیت نامطلوب فعلی عبور خواهیم کرد، اظهار داشت: سال های رونق اقتصادی و گشایش در زندگی مردم و رسیدن به وضعیت مطلوب و قابل قبول برای عموم مردم و ساختن ایرانی مستقل آباد و آزاد و الگو برای تمامی ملت‌های اسلامی به حول و قوه الهی و با حضور مردم در صحنه فرا خواهد رسید.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پایان ضمن تشکر از مردم اصفهان و بسیجیان و خانواده های بیست و سه هزار شهید استان اصفهان گفت: دشمنان بدانند با شهادت این سرداران بزرگ ؛جوانان برومند و شجاع دیگری این پرچم را با قدرت بیشتر و صلابت بیشتر به دست خواهند گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها