موج
کدخبر : ۳۷۴۵۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374591

معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اختصاص 600 سهمیه واکسن کرونا به پاکبانان شهرداری، گفت: در حال حاضر یک هزار و 100 پاکبان دیگر در نوبت تزریق واکسن هستند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سیدامیر سامع به تشریح جزییات تزریق واکسن کرونا به گروه‌های مختلف خدمات رسان شهرداری پرداخت و اظهار داشت: در مرحله نخست تزریق واکسن کرونا و اختصاص سهمیه به شهرداری قم، ۱۲ نفر از غسال‌هایی که در بهشت معصومه(س) قم مشغول هستند این واکسن را دریافت کردند.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه گروه دوم برای تزریق واکسن کرونا، پاکبانان هستند، افزود: در مرحله نخست ۶۰۰ سهمیه واکسن برای پاکبانان اختصاص یافت که با اطلاع‌رسانی صورت گرفته تاکنون به ۵۵۰ نفر واکسن تزریق‌شده و مابقی نیز در دست اقدام است.

سامع با قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته توسط شهردار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاون بهداشتی و سایر فعالان عرصه سلامت در این شهر تصریح کرد: پس از  اختصاص سهمیه بعدی، مابقی پاکبانان که شامل یک هزار و ۱۰۰ نفر از پاکبانان هستند نیز واکسن دریافت می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه در موضوع تزریق واکسن به پاکبانان، اولویت با کارگران زحمت کشی بود که بیماری زمینه‌ای داشته و یا مسن‌تر از بقیه بودند، تصریح کرد: با بررسی میدانی صورت گرفته خوشبختانه تزریق واکسن به پاکبانان عوارضی را به دنبال نداشته و تمام پاکبانان در سلامت هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری قم در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر واکسینه تمام گروه‌های خدمات شهری در معرض خطر این بیماری، یادآور شد: در همین زمینه نیز مکاتبه‌ای  توسط شهردار قم با وزیر کشور انجام‌شده است.

سامع خاطرنشان کرد: در شهرداری قم اولویت تزریق واکسن کرونا با رانندگان اتوبوس و تاکسی، آتش‌نشانان، نیروهای پسماند و تخلفات شهری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها