موج
کدخبر : ۳۷۳۰۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373021

فرماندار نوشهر خبر داد:

فرماندار نوشهر از سیر صعودی مبتلایان به کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: اگر هر اداره ای رعایت نکند توبیخ و پلمپ خواهد شد و نیروی انتظامی نیز برخورد قاطع خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سعید یزدانی در جلسه ستاد کرونا شهرستان نوشهر با اشاره به قرمز شدن وضعیت نوشهر و اغلب نقاط استان اظهار داشت: همه اینها نشان دهنده عدم رعایت موازین بهداشتی و الزامات در طول ایام نوروز است.

وی به سیر صعودی مبتلایان به کرونا در شهرستان نوشهر اشاره کرد و ادامه داد: طبق دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور برای شهرهای قرمز، از این به بعد ادارات به جز ادارات خدمات رسان باید با یک سوم ظرفیت خود در محل کار حاضر شوند.

فرماندار شهرستان نوشهر با تأکید بر رعایت تابلوهای درون شهری با تِم کرونایی گفت: همه تابلوهای درون شهری باید حتی اگر نیاز باشد یک چهارم تابلوی خود را به هشدارهای کرونایی اختصاص دهند در غیر این صورت به صورت دیگر با آن تابلوی متخلف برخورد می شود.

وی با بیان اینکه بخشداران مسئول اجرا و پیگیری مصوبات در روستاها هستند، تصریح کرد: بخشدار با کمک دهیاران، شوراها و شبکه بهداشت مصوبات را اجرا کنند و حتی بنابر صلاحدید اگر نیاز بود نسبت به قرنطینه روستا اقدام کنند.

یزدانی با اعلام نارضایتی از وضعیت داروخانه ها و عدم رعایت فاصله گذاری گفت: نظارت کامل باید بر وضعیت خودروهای درون شهری که مسئولیت جابه جایی مسافران را دارند شوند زیرا همانند گذشته برخی الزامات را رعایت نمی کنند.

وی بیان کرد: به ادارات آب، برق و گاز ابلاغ کردیم تا به رستوران ها و تالارهایی که در ایام کرونا دچار آسیب شدند فرصت دهند و خدمات آنها را قطع نکنند.

 فرماندار نوشهر تأکید کرد: این تفکر که افراد گمان می کنند در ایمنی کامل هستند و دیگران بیمار و ناقل هستند اشتباه است و همه باید الزامات را رعایت کنند.

وی با ابراز نگرانی از شیوع گستره ویروس کرونای انگلیسی گفت: در حال حاضر پرچم کرونای انگلیسی بالاتر از همه ایستاده است و عدم رعایت ها موجب گسترش بیشتر این ویروس بسیار خطرناک است.

یزدانی به اداراتی که الزامات را رعایت نمی کنند هشدار داد و تأکید کرد: اگر هر اداره ای رعایت نکند توبیخ و پلمپ خواهد شد و نیروی انتظامی نیز برخورد قاطع خواهد داشت.

وی از ادارات خواستار همکاری بیشتر با ستاد کرونای شهرستان و شبکه بهداشت برای اجرای طرح شهید سلیمانی شد و اظهار داشت:  الان زمان جزیره ای فکر کردن نیست و باید هر اداره بنابر نیاز، خودرو در اختیار شبکه بهداشت بگذارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها