موج
کدخبر : ۳۷۲۸۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372850

اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: استاندار ابراز امیدواری کرده است که مدیران جدید در چهارچوب وظایف مصوب ارائه خدمت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی: استاندار خراسان رضوی، با صدور احکام جداگانه‌ای مدیرکل پدافند غیرعامل، سرپرست دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی و نیز دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری را منصوب کرد.

اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: در روز پنجشنبه، بر اساس احکام انتصاب استاندار، جواد نجفی به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، حسین احمدی به عنوان سرپرست دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری و محمدتقی هاشمی به عنوان دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی منصوب شده اند.

اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در خاتمه بیان کرد: محمدصادق معتمدیان در متن انتصاب خود ابراز امیدواری کرده است که مدیران جدید در چهارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید، تحت منویات و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ارائه خدمت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها