موج
کدخبر : ۳۷۲۰۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372033

۱۵۰ بیمار تازه مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل شناسایی و بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  در ۲۴ ساعت گذشته ۷۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۱۶۱ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

هم اکنون ۷۹۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی مازندران بستری هستند.

شبانه روز گذشته ۹ هم استانی بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.

 

شناسایی ۱۲۳ بیمار کرونایی جدید در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۳ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۷۲ نفر ترخیص شدند.

سید عباس موسوی افزود: اکنون ۶۴۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.

وی با اشاره به جان باختن ۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته گفت: ۱۲۶ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

موسوی افزود: سد مقابله با ویروس جهش یافته تشدید شیوه نامه‌های بهداشتی، استفاده جدی از ماسک، پرهیز از تردد غیرضروری و محدود شدن جمع‌های خانوادگی است.

 

شناسایی ۲۷ بیمار کرونایی جدید در بابل

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۲۷ بیمار کرونایی جدید ۲۴ ساعت گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۵ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۵۵ نفر اعلام کرد و افزود: ۳۵ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

وی با اشاره به جان باختن یک نفر در ۲۴ ساعت گذشته بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک حضور نیافتن در تجمع ها ، رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها